Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Kosorowice – oferty mieszkań

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 000 zł24,59 m² 40,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: przytulna, w pełni urządzona kawalerka 1. piętro Oferuję do wynajęcia komfortową, w pełni umeblowaną kawalerkę położoną na 1. piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Malinka,Opole(Kosorowice + 14 km)

579 000 zł56 m² 10 339,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne, umeblowane I wyposażone 2 pokoje, w Kolonii Gosławickiej. Rozkład pomieszczeń: słoneczny pokój dzienny, ustawna sypialnia, łazienka z wc i prysznicem, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Szeroka

Polska Nowa Wieś(Kosorowice + 20 km)

469 000 zł64,06 m² 7 321,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku i prowizji dla Kupującego. Twojej rodzinie zrobiło się ciasno, ale ceny lokali w Opolu przerosły Wasz budżet i możecie pozwolić sobie jedynie na dwa pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się w Opolu przy ulicy Plebiscytowej. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 64m2 i znajduje się na drugim piętrze. Lokal ma dogodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie(Kosorowice + 20 km)

385 000 zł64 m² 6 015,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie trzy pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią i jadalnią o powierzchni użytkowej 64 m (powierzchnia całkowita z piwnicą to.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole(Kosorowice + 14 km)

540 000 zł58,80 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na 1 piętrze w odrestaurowanej Kamienicy w Centrum. Mieszkanie o powierzchni ponad 58m2 składa się z salonu, pokoju, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł49 m² 8 431,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prowizję Kupującego ponosi Deweloper! Został ostatnie górny lokal!cena 490.000 zł lokal będzie sprzedawany z wyalnymi stropami i pełną gamą mediów oraz okna dachowe czyli dwie regularne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Opole

Gosławice,Opole(Kosorowice + 14 km)

652 960 zł58,30 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biura nieruchomości! Szanowni Państwo! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36,63 m² 11 466,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Opola w Śródmieściu. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kosorowice

Kosorowice,opolskie

368 000 zł230 m² 1 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania parterowy dom z użytkowym poddaszem. Układ pomieszczeń parter: salon kuchnia otwarta ( można zamknąć) trzy sypialnie (pokoje) łazienka wc garaż na dwa stanowiska ogromny zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole(Kosorowice + 14 km)

660 000 zł52 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prowizja 0%! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m , położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku. Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu, które.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij